مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ شنبه ۱۸ مرداد -اِسَّبِت ١٨ ذو الحجه ١٤٤١ - Saturday August 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  2250   بازدید    تاریخ درج مطلب  20/5/1387    
 
 
رييس سازمان تبليغات اسلامي:فارغ التحصيلان مدارس صدرا پراكندگي خوبي در سطح حوزه و دانشگاه داشته اند

رييس سازمان تبليغات اسلامي با حضور در هفتمين كارگاه آموزشي مديران مدارس علوم و معارف اسلامي صدرا در سخناني گفت: خوشبختانه فارغ التحصيلان مدارس صدرا پراكندگي خوبي در سطح حوزه و دانشگاه داشته اند.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، دكتر سيد مهدي خاموشي با اشاره به لزوم توجه وزارت آموزش و پرورش به رشته معارف اسلامي، افزود: در آغاز كار تاسيس مدارس صدرا به شدت در سنگلاخ و گل و لاي حركت كرديم اما در حال حاضر اين مدارس به صورت منظم و پرشتاب در حال پيشروي هستند.
وي با بيان اين كه براي توسعه فرهنگ ديني با كمبود نيروي انساني مواجه هستيم، توجه سازمان به آمايش سرزميني را راهي براي جلوگيري از ظلم جغرافيايي دانست و تصريح كرد: سعي مي كنيم تا حداقل شهرستان هاي رده دوم هر استان نيز از مدارس صدرا بهره مند شوند كه با اين حساب تعداد اين مدارس افزون بر 200 باب مي شود.

 

عضو شواري عالي انقلاب فرهنگي با تاكيد بر حفظ چهاركلاسه بودن مدارس صدرا، بيان داشت: مدارسي با ظرفيت بيش از اين به نحو احسن آن چنان كه ما مي خواهيم قابل مديريت نيست چرا كه نحوه تعامل مدير با دانش آموزان بايد در حد مطلوبي باشد.به طور كلي معتقديم كه مديريت كيفي با كميت كم ميسر مي شود. يك مدير بايد دانش آموزان را به خوبي بشناسد، درد آنها را بداند و با آنها زندگي كند.
گفتني است، هفتمين كارگاه آموزشي مديران مدارس علوم و معارف اسلامي صدرا از 19 مرداد در سالن اجتماعات معاونت پژوهشي و آموزشي سازمان در حال برگزاري است.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 103 -1 -1

اخبار مدارس صدرا
اطلاعیه های مهم مدارس صدرا
آشنایی با مدارس صدرا
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse