مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۵ مرداد -اِلأَربِعا ١٥ ذو الحجه ١٤٤١ - Wednesday August 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  872   بازدید    تاریخ درج مطلب  3/12/1395    
 
 
خروجی مدارس صدرا، تربیت کادر متخصص علوم دینی است

کارشناس پژوهش های کاربردی تبلیغات اسلامی اردبیل گفت: خروجی مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا، تربیت کادر متخصص علوم دینی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل، علی دژبانی اظهار داشت: رشد و پرورش اخلاقی و اعتقادی و ارتقای زمینه های علمی و تخصصی دانش آموزان در حوزه ی فرهنگ اسلامی از مهمترین اهداف تشکیل دبیرستان های علوم و معارف اسلامی صدرا است.

وی گفت: هدف از ادامه تحصیل دانش آموزان در مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا تامین و تربیت کادر متخصص در رشته علوم و معارف اسلامی در آینده، امکان ادامه تحصیل در حوزه های علمیه و یا دانشگاه بعد از اخذ دیپلم و قبولی در کنکور، شناسایی، جذب و تربیت نوجوانان مستعد و علاقمند به رشته علوم و معارف اسلامی، رشد بینش اسلامی، پرورش هویت دینی و تقویت آن، استحکام مکارم اخلاقی و تربیت دینی نسل جوان، پاسخ به نیاز نسل جوان ایران اسلامی در گرایش به دینداری، ولایت مداری و... است.

رابط دبیرستان های علوم و معارف اسلامی صدرای استان افزود: در حال حاضر دو باب دبیرستان علوم و معارف اسلامی صدرا در استان اردبیل وجود دارد که دخترانه آن در شهرستان اردبیل و پسرانه آن در شهرستان مشکین شهر واقع شده است. دانش آموزان با معدل بالای 17 با اخذ آزمون ورودی و مصاحبه می توانند در رشته علوم و معارف اسلامی ادامه تحصیل دهند.

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 101758 -1 -1

اخبار مدارس صدرا
اطلاعیه های مهم مدارس صدرا
آشنایی با مدارس صدرا
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse