مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ پنج شنبه ۳۱ خرداد -اِلخَميس ٧ شوال ١٤٣٩ - Thursday June 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  503   بازدید    تاریخ درج مطلب  17/11/1395    
 
 
انقلاب اسلامی تفسیری اصیل از عدالت به جامعه اسلامی ایران ارائه داد

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: انقلاب اسلامی تفسیری اصیل از عدالت و عدالت خواهی را به جامعه اسلامی ایران ارائه داد.

حجت‌الاسلام مهدی ستوده اظهار کرد:  انقلاب اسلامی تفسیری اصیل از عدالت و عدالت‌خواهی را به جامعه اسلامی ایران ارائه داد.

وی افزود: انقلاب اسلامی برآمده از یکی از مهمترین خواست‌های اصلی مردم ایران در تاریخ معاصر به نام «عدالتخواهی» بود در حقیقت انقلاب اسلامی تاثیرات فراوانی بر موضوع عدالت و عدالتخواهی در جامعه اسلامی ایران گذاشته است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل بیان کرد: یکی از انگیزه‌ها و نیز اهداف انقلاب اسلامی تحقق عدالت اجتماعی و ریشه کن کردن ظلم و ستم در تمامی ابعاد و از بین بردن فاصله طبقاتی بوده و هست و اهمیت این اصل تا جایی است که تحقق عدالت اجتماعی به‌عنوان غایت حرکت جامعه اسلامی معرفی شده است.

ستوده افزود: انقلاب اسلامی تفسیری اصیل از عدالت و عدالت خواهی را به جامعه اسلامی ایران ارائه داد. انقلاب اسلامی، انقلابی است که بر خلاف بسیاری از انقلاب های دیگر بر پایه اسلام بنا نهاده شده است و اسلام به‌عنوان کامل ترین دین در جوامع بشری، بر وجود عدالت در جامعه تاکید داشته است.

وی در بخش دیگری از سخنانی خود، بر قدرت و صلابت انقلاب اسلامی ایران در میان کشورهای جهان اشاره کرد و افزود: امروز جبهه دشمنان انقلاب به هر موضوع و ترفندی برای ضربه زدن به پیکره نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران متوسل می‌شوند اما با الطاف الهی و درایت رهبری حکیم، دور اندیش و شجاع و نیز هوشمندی و بصیرت ملتی که اراده کرده است موفق و سربلند از پیچ تاریخی سرنوشت ساز عصر حاضر عبور کند، ناکام و مأیوس و با حقد و حسد تنها به نظاره گر پیش روندگی دامنه ی نفوذ و تأثیرگذاری میراث امام راحل تبدیل شدند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل با ابراز خرسندی از اجرای برنامه‌های گسترده فرهنگی و قرآنی در ایام الله دهه فجر، از عموم مردم مومن و ولایت مدار استان برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 101286 -1 -1

مدیر کل
ریاست سازمان
حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله)
حضرت امام خمینی (ره)
مصاحبه عمومي
سخنرانيها
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse