مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ چهارشنبه ۳۰ خرداد -اِلأَربِعا ٦ شوال ١٤٣٩ - Wednesday June 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  563   بازدید    تاریخ درج مطلب  2/11/1395    
 
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل:توجه به گفتمان اقتصاد مقاومتی رسالت کنونی مبلغان در فرهنگ‌سازی مدیریت مصرف

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: توجه به گفتمان اقتصاد مقاومتی رسالت کنونی مبلغان در فرهنگ‌سازی مدیریت مصرف است.

 حجت‌الاسلام مهدی ستوده امشب در نشست روسای ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان‌های استان اردبیل اظهار کرد: برگزاری نشست فصلی مسؤولان ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان‌های تابعه به منظور هم‌اندیشی و هم فکری برای بررسی وضعیت فرهنگی منطقه و حل و فصل موانع فرهنگی دینی موثر است و من از فرماندار و امام جمعه شهرستان سرعین به لحاظ دیدگاه مثبت به فعالیت و عملکرد اداره تبلیغات اسلامی تقدیر و تشکر می‌کنم.

وی افزود: شما مسؤولان حالت مشورتی و مشارکتی با مدیر کل دارید و در مدیریت ‌مشارکتی بحث تصمیم‌گیری مهمترین اصل است و مطالبه‌گری امری است که در مدیریت مشارکتی شکل می‌یابد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل بیان کرد: در کلیه شهرها فعالیت فرهنگی تبلیغی مطلوب است اما نقش آفرینی سازمان در بخش‌ها و روستاها قابل دقت است باید روستاها را اولویت کاری خود قرار دهید و در استقرار مبلغ در خانه‌های عالم بدون روحانی همت کنید.

ستوده ادامه داد: در بحث تشکیل شورای فرهنگی و اجتماعی روستایی روحانیون مستقر و طرح هجرت را مشارکت دهید عضویت یابند که این عضویت در تصمیم‌گیری وضعیت فرهنگی، عمرانی و خدماتی روستا تاثیر به سزایی دارد.

وی افزود: از هر دو ماه یکبار با موضوع ائمه جمعه با روحانیون بومی، طرح هجرت و مستقر نشست هم‌اندیشی برگزار کنید و سعی کنید کارهای فرهنگی در منطقه قابل لمس مردم باشد یعنی مردم کارکرد دستگاه‌های فرهنگی را عیناً ببینند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل در بخش دیگری از سخنان خود گفت: با دستگاه‌های زیر مجموعه دفتر مقام معظم رهبری اعم از سپاه پاسداران، صدا و سیما، دانشگاه‌ها، اوقاف و امورخیریه، بنیاد مسکن، کمیته امداد و... ارتباط تنگاتنگ داشته و برنامه مشارکتی در شهرستان برگزار کنید.

ستوده از مسؤولان ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان‌های تابعه خواست در بحث نفوذ دقت لازم را داشته باشند زیرا دشمن در کمین است و در فضای مجازی سرمایه‌گذاری کرده می‌خواهد خانواده و فرزندان را در سنین مختلف در موبایل، تلگرام، تبلت و اینترنت غرق کند تا احترام به بزرگان در خانواده را سلب کندن هوشیار باشید و در منابر و در شبکه تبلیغ مردم را از ترفند مخرب دشمنان آگاه‌سازی کنید.

وی تصریح کرد: شما مسؤولان  باید اطلاعات کافی در خصوص طرح طوبی تشکل‌های دینی و سامانه سجام اعزام مبلغان و بخشنامه‌های اداری داشته باشید.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل مسؤولان ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان‌های تابعه را به برگزاری مراسم به صورت منسجم و باشکوه به‌ویژه در ایام فاطمیه اول و دوم فرا خواند.

ستوده مواردی مانند ارتقای کلاسه کار سازمان، اهمیت به تکریم ارباب رجوع، توجه به گفتمان اقتصاد مقاومتی، تفویض برخی اختیارات به کارکنان، ارسال اسناد مالی سال جاری تا آخر بهمن ماه و تعامل با ائمه جمعه و نشست هم اندیشی با روحانیون منطقه از مسؤولان ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان‌های تابعه خواستار شد.

 نشست روسای ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان‌های تابعه استان اردبیل با شرکت مسؤولان ادارات شهرستان‌ها و با حضور امام جمعه و فرماندار سرعین در محل اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزار شد.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 100999 -1 -1

مدیر کل
ریاست سازمان
حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله)
حضرت امام خمینی (ره)
مصاحبه عمومي
سخنرانيها
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse