مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ دوشنبه ۲۸ خرداد -اِلأِثنين ٤ شوال ١٤٣٩ - Monday June 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  153   بازدید    تاریخ درج مطلب  23/10/1395    
 
 
ضبط کتب صوتی برای روشندلان در کتابخانه مرکزی اردبیل

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل گفت: در حال حاضر بیش از 30 داوطلب فعال در خصوص ضبط کتب صوتی مورد نیاز روشندلان با کتابخانه مرکزی اردبیل همکاری دارند.

 رباب عزیزخانی در دیدار با مدیرکل بهزیستی استان اردبیل با تقدیر از همکاری بهزیستی استان در حوزه‌های روشندلان و کودکان با کتابخانه‌های عمومی، مهدهای کودک را بعد از نهاد خانواده، مهمترین مراکز برای کتاب‌خوان کردن کودکان بیان کرد.

 وی گفت: در عادت کتابخوانی کودکان، نقش مربیان مهدهای کودک بسیار حائز اهمیت است.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل در خصوص برگزاری دوره آموزشی برای مربیان مهدهای کودک اعلام آمادگی کرد و افزود: در این دوره‌ها، شناسایی کتاب‌های مفید، فواید کتابخوانی و روش‌های نهادینه کردن عادت کتابخوانی در کودکان آموزش داده خواهند شد.

عزیزخانی بخش روشندلان کتابخانه مرکزی اردبیل را از قسمت‌های مهم کتابخانه دانست و ادامه داد: درصدد هستیم با راه‌اندازی بخش روشندلان کتابخانه عمومی شهید اسدی مشگین‌شهر، خدمات کتابخانه‌ای به این اقشار را گسترش دهیم.

وی برگزاری نشست کتاب‌خوان، مراسم روز عصای سفید و نشست‌های نقد و بررسی کتاب با حضور روشندلان را از جمله برنامه‌های برگزار شده اعلام کرد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل تصریح کرد: در حال حاضر بیش از 30 داوطلب فعال، در خصوص ضبط کتب صوتی مورد نیاز روشندلان با کتابخانه مرکزی اردبیل همکاری دارند.

در این مراسم با حضور رئیس کتابخانه مرکزی و مسؤول بخش روشندلان کتابخانه از بخش‌های روشندلان و ضبط کتب صوتی کتابخانه مرکزی اردبیل بازدید شد.

 در این دیدار مدیرکل بهزیستی استان اردبیل از برنامه‌های اداره کل کتابخانه‌های عمومی در حوزه‌های کودکان و روشندلان تقدیر کرد و لوح سپاس بهزیستی استان اردبیل را به رباب عزیزخانی اهدا کرد.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 100182 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse