مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ پنج شنبه ۳۱ خرداد -اِلخَميس ٧ شوال ١٤٣٩ - Thursday June 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  144   بازدید    تاریخ درج مطلب  23/10/1395    
 
 
انتقادات غیرضروری به پروژه‌های شهری مشکلی را حل نمی‌کند

عضو شورای شهر اردبیل گفت: انتقادات غیرکارشناسی و نابه‌جا به پروژه‌های کلان شهری مشکلی را حل نمی‌کند و باید مشکلات موجود را به کمک یکدیگر حل کنیم.

سالار شاکر در جلسه شورای شهر اردبیل با اشاره به گستردگی خدمات شهرداری در حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی و خدماتی اظهار کرد: مردم روزانه از این خدمات مختلف بهره‌مند می‌شوند و کاستی در یکی از دستگاه‌های زیرمجموعه شهرداری منجر به تحمیل مشکلات عمده به همشهریان است.

وی بیان کرد: نگاه افراد به مشکلات شهری باید تخصصی و نظر آنها باید کارشناسی شده باشد ولی بعضی افراد به دلیل کم تجربگی و یا اهداف سیاسی منتقد خدمات شبانه‌روزی شهرداری هستند نماینده شورای شهر اردبیل یادآور شد: مشکلات مالی شهرداری و آسیب‌های این حوزه متوجه مردم می‌شود و باید این مشکلات مالی را که ناشی از تورم و رکود اقتصادی است حل کنیم.

شاکر با اشاره به اینکه 98 درصد اعتبارات شهرداری از طریق مردم تامین می‌شود، افزود: این اعتبارات در سال‌های اخیر 60 درصد کاهش یافته است که موجب محدودیت مالی در شهرداری شده است.

وی به پروژه سه‌راه نیار اشاره کرد و گفت: قصد شورای شهر و شهرداری حل مشکلات حاشیه شهر است و توقف کنونی پروژه‌ها  به علت فصل کاری نامناسب است که باعث شده ادامه پروژه به کندی در این مناطق پیش رود.

عضو شورای شهر اردبیل گفت: نگاه شورای و شهرداری به مناطق محروم ویژه است و پروژه‌های شهرک کارشناسان و ورودی میدان ایثار از جمله کارهای خوب در حوزه خدمات شهری بود که در مناطق محروم انجام شد.

شاکر با تاکید بر اینکه رانندگان حمل و نقل قشر آسیب‌پذیر هستند، گفت: افزایش بی‌رویه تاکسی در شهر باعث افزایش فضای نامطلوب در شهر می‌شود و از علل ایجاد ترافیک بیهوده در مرکز شهر است.

عضو شورای شهر اردبیل در پایان به تعرفه‌های نقل و انتقال امتیاز تاکسی اشاره کرد و گفت: قوانین موجود در این زمینه نیاز به بازبینی و اصلاح دارد که باید در جلسه ویژه به آن رسیدگی شود.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 100172 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse