مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد -اِلأِثنين ١٣ رمضان ١٤٣٩ - Monday May 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  393   بازدید    تاریخ درج مطلب  22/10/1395    
 
 
تغذیه فکری جوانان جهت مقابله با جنگ نرم ضروری است

عضو کارگروه علمی و آموزشی بسیج علمی تغذیه فکری جوانان با ارائه محتواهای مناسب را عاملی موثر جهت مقابله با جنگ نرم دشمن عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل، در جلسه ی کارگروه علمی و آموزشی که با موضوع بررسی راهکارهای جذب بسیج و شناسایی موانع آن برگزار شد، سارا حقی با بیان اینکه عدم وجود برنامه مناسب بعد از جذب افراد به بسیج ابعاد منفی به دنبال دارد، اظهار کرد: در مرحله اول باید اطلاع‌رسانی در حوزه های مختلف از جمله مدارس، دانشگاهها و مساجد انجام بگیرد تا با بیان اهداف والای بسیج و مزایای آن انگیزه کافی جهت جذب افراد به بسیج ایجاد شود.

وی نقش پایگاه مقاومت بسیج را در افزایش جذب مخاطبان مهم دانست و گفت: باید در پایگاه ها نیروهای قوی و متبحر حضور داشته باشند تا بتوانند در توجیه و جذب افراد موفق شوند.

حقی با بیان اینکه باید تغذیه فکری مناسب در جوانان صورت بگیرد، تصریح کرد: با محتواهای مناسب باید زمینه جذب جوانان و تغذیه فکری آنها فراهم شود و برای مقابله با جنگ نرم دشمن باید برنامه داشته باشیم.

وی اظهار کرد: باید از ظرفیت ماه های مهم از جمله رمضان و محرم که با حضور سخنرانان برگزار می‌شود، استفاده کرد و با تصریح اهداف والای بسیج زمینه افزایش جذب بسیج فراهم کرد.

حقی نقش جلسات حلقه های صالحین در محلات را بسیار حائز اهمیت دانست و افزود: باید برای تقویت این جلسات و محتوای مناسب همراه با خلاقیت و نوآوری تلاش شود.

وی در ادامه گفت: نکته مهم این است که تبلیغات ماهواره ها و فضای مجازی در خصوص محدودیت های عضویت در بسیج باعث کاهش جذب می‌شود که این شگرد دشمن است و باید با آن مقابله کرد.

حقی خاطر نشان کرد: باید جذب و ساماندهی به صورت قوی و منسجم انجام بگیرد تا بعد از جذب افراد به بسیج زمینه فعالیت و حفظ آنها هم صورت بگیرد.

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 100140 -1 -1

اخبار اداره کل
اخبار شهرستان ها
اطلاعیه ها و بیانیه ها
اخبار عمومی
اخبار نماز جمعه استان
اهداف سازمان
چارت سازمانی
معرفی اداره کل تبلیغات اسلامی
تکریم ارباب رجوع
تبیان
دفاتر تابعه
معاونت فرهنگی
معاونت اداری و مالی
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse