مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ شنبه ۵ خرداد -اِسَّبِت ١١ رمضان ١٤٣٩ - Saturday May 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  148   بازدید    تاریخ درج مطلب  22/10/1395    
 
 
پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به آیین بزرگداشت سلیم مؤذن‌زاده

برگزاری آیین بزرگداشت و تجلیل از مقام مرحوم سلیم موذن‌زاده اردبیلی و تکریم شخصیت فرهنگی و خدمات اجتماعی اقدام شایسته‌ای است.

 در پیام سید رضا صالحی امیری، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که امشب  صادر شده است، آمده است: برگزاری آیین بزرگداشت و تجلیل از مقام مرحوم سلیم موذن‌زاده اردبیلی و تکریم شخصیت فرهنگی و خدمات اجتماعی ایشان با توجه به سابقه خاندان پرفضیلت موذن زاده اردبیلی و جایگاه معنوی این خاندان از والد معظم او مرحوم شیخ عبدالکریم مؤذن‌زاده اردبیلی نخستین مؤذن رادیو ایران و برادر والامقام ایشان مرحوم رحیم موذن‌زاده که از موذنان نامی جهان اسلام بود اقدام شایسته‌ای است که باید از بانیان و مجریان آن صمیمانه تقدیر و تشکر کنم.

در این پیام  آمده است: سبک منحصر به فرد مرحوم موذن‌زاده، صدای نافذ و پر قدرت او و شیوه مرصع خوانی در کنار صدای پر قدرت و مدح و منقبت و ارادت خالصانه او به خاندان عصمت و طهارت(ع)، نام و یاد سلیم مؤذن‌زاده را در جامعه فرهنگ مدار ایران اسلامی ماندگار خواهد کرد.

در پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح شده است: امید است گسترش تعالیم ارزشمند و تجلیل از ابعاد بی‌مانند شخصیت وی، به نحو شایسته‌ای فراهم شود.

در این پیام آمده است: موجب تسلی و خرسندی است که فرزند برومند استاد جناب آقای ودود مؤذن به عنوان خلف صالح آن مرحوم حافظ میراث گرانقدر خانواده هستند.

در پایان پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان شده است: از خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و برای عزیزان حاضر توفیق روزافزون مسئلت دارم.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 100138 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse